KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16405151
nr 1640 5151
Stig Fyring
(1934-2015), Sverige
Monogramsignerad, daterad - 88, "Henrik sjöbod", Akvarell. Bladets mått: 16x25 cm, yttermått inklusive ram: 31x39 cm. Signerad
Stig Fyring, svensk bildkonstnär född 1934, död 2015.
måndag 2 september 2024
kl 19:29:18